facebook_page_plugin
PROFESJONALNE SYSTEMY OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH
ofertaofertaofertaoferta

Żaluzje aluminiowe 35mm

Znane od lat żaluzje poziome. Wykonane są z taśmy aluminiowejo szerokości 35mm. Szersze lamele sprawiają iż zwykłe żaluzje nabierają nowego, bardziej eleganckiego, wyglądu. Doskonale sprawdzają się w różnych miejscach, od pomieszczeń biurowych po łazienkę.

 

 

CONTANTINE – sterowanie ręczne – sterowanie kątem nachylenia lamel pokrętłem, podnoszenie sznureczkiem. System jest dostępny ze sznurkami i drabinką sznurkową lub taśmową. Ze względu na zwiększone wymiary rynny górnej żaluzje 35mm montuje się zazwyczaj na ścianie nad oknem (lub do sufitu). W oknach o głębokich ramach (np. w konstrukcjach aluminiowych) żaluzje można zamocować w świetle szyby. Standardowo rynna górna, dolna oraz pasmanteria (sznurki i drabinki) dopasowane są do koloru taśmy. Inne kombinacje są możliwe, zgodnie z życzeniem Klienta.

   

SILNIK – żaluzja wyposażona jest w napęd 24V. W zależności od zastosowanego rozwiązania, żaluzja może być sterowana przyciskiem lub pilotem.

   

 

 

Sposoby zabezpieczenia przed odstawaniem żaluzji od okna po jego uchyleniu

WSPORNIK RYNNY DOLNEJ – dolna rynna żaluzji jest wyposażona w zaślepkę z bolcem. Do listwy przyszybowej przykręcany jest wspornik rynny dolnej. Możliwość montażu w świetle szyby lub nawierzchniowo. Żaluzja dobrze „trzyma się” przy szybie po uchyleniu okna. Po opuszczeniu żaluzji należy wpiąć bolec w wspornik. Aby podnieść żaluzję należy wypiąc bolec ze wspornika. Ten rodzaj zamocowania spełnia swoje zadanie tylko przy całkowicie opuszczonej żaluzji. Zastosowanie wspornika polecane jest dla Klientów, którzy zazwyczaj nie podnoszą żaluzji do góry ale raczej sterują tylko ilością wpadającego światła (obracają pokrętłem). 

   

MAGNES – do listwy przyszybowej jest przykręcany lub przyklejany magnes. Po opuszczeniu żaluzji magnes przyciąga listwę dolną żaluzji. Po uchyleniu okna powstaje „lekki brzuch” pomiędzy żaluzją a oknem. Wielkość „brzucha” jest uzależniona od wysokości żaluzji – im dłuższa żaluzja tym „brzuch” jest większy. Ten rodzaj zamocowania spełnia swoje zadanie tylko przy całkowicie opuszczonej żaluzji. Zastosowanie magnesów polecane jest dla Klientów, którzy często podnoszą żaluzję całkowicie do góry (np. na dzień).

   

PROWADZENIE BOCZNE NA LINKACH – w lamelach wycinane są dodatkowe boczne otwory, przez które przeprowadzona jest linka stalowa (o średnicy 1mm) powlekana PCV. Możliwość montażu zarówno w świetle szyby jak i nawierzchniowo. Żaluzja bardzo dobrze trzyma się przy szybie po uchyleniu okna – niezależnie od tego czy jest całkowicie opuszczona czy też podniesiona np. do połowy.

   

Wzornik taśm aluminiowych 35mm Wzornik taśm eksluzywnych aluminiowych 35mm

Zadzwoń: +48 22 644 09 64

Napisz: biuro@renoma.biz.pl

P.P.H.U. "RENOMA"

ul. Surowieckiego 8

02-785 Warszawa

tel. 22 644 09 64

tel. 22 644 51 35

fax. 22 644 09 64

e-mail: biuro@renoma.biz.pl

 

Polityka plików cookies

Biuro czynne:

poniedziałek - piątek 8.30 - 17.00

sobota 9.00 - 13.00

Pomiary i montaże realizowane są w godzinach dopasowanych do potrzeb Klienta.

 

Zaloguj się

Konto: 81 1160 2202 0000 0001 3565 3167

Bank Millenium

 

NIP: 521 040 76 44
REGON: 01011197

rzetelna-firmaLOGO somfy-expert

 

projekt i realizacja: primacom.pl

Studio Reklamy Internetowej i Tradycyjnej